Namioty

Hala namiotowa to coraz częstsza inwestycja zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.
Każda rozwijająca się firma w pewnym momencie staje przed podjęciem decyzji odnośnie zwiększenia powierzchni magazynowej. Ochrona towaru lub zwiększenie strefy produkcyjnej to bardzo ważna decyzja, którą należy podjąć z rozwagą.
Decydując się na wybór hali namiotowej należy wziąć pod uwagę wiele aspektów takich jak ogrzewanie obiektu, serwis czy możliwość dalszej rozbudowy. Hale namiotowe są zazwyczaj konstrukcjami aluminiowymi co sprawia, że są wieloletnie.

Namioty to konstrukcje bardzo solidne. Przy ich wyborze trzeba zwrócić szczególną uwagę przede wszystkim na odporność na warunki atmosferyczne, brak rdzy czy łatwy serwis. Łatwy montaż oraz modułowość konstrukcji pozwala w każdym momencie prowadzenia działalności na demontaż i ponowny montaż we wskazanym miejscu.
To alternatywa dla długoterminowych inwestycji w magazyny murowane.

Namioty przemysłowe to doskonałe miejsca, które nadają się do składowania materiałów sypkich, a nawet do tego, by trzymać w nich zwierzęta. Bez jakiejkolwiek dodatkowej konstrukcji wsporczej, szerokość, wysokość i długość hali można dowolnie dostosować do własnych wymagań.